książki o tematyce transportu

Popołudnia są moim czasem relaksu, odpoczynku i spokoju, których nie lubię sobie komplikować czy przerywać jakimkolwiek trudnym zadaniem czy dodatkową pracą. Wystarczy mi, że przez osiem godzin dziennie muszę użerać się ze sprawami transportowymi, nad którymi muszę czuwać, jeśli chcę być uważany za dobrego kierownika transportu, kierownik ds. transportu Dąbrowa Górnicza.

Przez połowę dnia sprężam się i produkuję, by wszystko było zapięte na ostatni guzik, a klienci zadowoleni z usług naszej firmy, natomiast po godzinach pracy mogę odprężyć się w taki sposób, na jaki akurat najbardziej mam ochotę.

Moim ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu jest czytanie książek. Nie ma dnia, żebym nie przeczytał przynajmniej jednej strony aktualnie czytanej powieści, a gdyby zdarzyło się, że nie mam czasu zajrzeć do książki, to przynajmniej puszczam sobie audiobooki w drodze do pracy.

Oprócz książek moją wielką pasją są seriale. Uwielbiam analizować przygody moich ulubionych bohaterów  i czekać na ich dalsze losy. Oczywiście serial to nie to samo, co książka, jednak pozwala choć na jakiś czas zapomnieć o tym, kim się jest, co się robi i jak bardzo nie lubi się swojej pracy. Bo ja swojej pracy nie lubię i chętnie zmieniłbym ją na coś innego. Trudno byłoby mi jednak znaleźć inne stanowisko pracy, które byłoby tak dobrze płatne jak to obecne.

Zostaw komentarz