ile zarabia się w transporcie

Zarobki kierownika ds. transportu bardzo mnie rozczarowały, kierownik ds. transportu Sosnowiec. Wiele naczytałem się na temat kokosów, jakie można zarobić piastując stanowisko kierownika, a tu nagle okazało się, że wcale nie jest tak kolorowo. Gdy na rozmowie kwalifikacyjnej przedstawiono mi propozycję zarobków powiedziałem, że interesowałyby mnie nieco wyższe. Przewodniczący komisji powiedział wtedy, że zobaczy co da się zrobić. Niestety, nic zrobić się nie dało i musiałem przyjąć takie pieniądze, jakie firma skłonna mi była dać.

Dotychczas nie miałem możliwości pracować jako kierownik i nie zebrałem w tym zawodzie żadnego doświadczenia, dlatego nie miałem podstaw do wnioskowania o wyższe wynagrodzenie. Zależało mi na tej posadzie, dlatego w końcu przystałem na niezadowalającą propozycję.

Wydaje mi się, że gdybym pracował w innej branży, nie w transportowej, moja pensja byłaby o wiele wyższa. Na pewno kierownik działu sprzedaży zarabia więcej niż taki kierownik ds. transportu i to sporo. W końcu branża sprzedażowa wiąże się z możliwością dorobienia za pomocą premii za dobre wyniki sprzedażowe. W transporcie premii zazwyczaj nie ma, a gdy są, to niezbyt wysokie i niezbyt częste.

Myślę, że na obecnym stanowisku popracuję przez jakiś czas i jeśli nie zgodzą mi się dać podwyżki to zacznę szukać czegoś innego.

Zostaw komentarz