kierownik transportu przy pracy

W przerwach między jednym zadaniem a drugim zawsze staram się zrobić sobie kilka minut przerwy i zająć się tym, co tygryski lubią najbardziej, czyli buszowaniem po Internecie. Nic nie poradzę na to, że jak znaczna część naszego społeczeństwa jestem uzależniony od Internetu, serwisów społecznościowych i innych ciekawych witryn, na które często zaglądam. Wśród moich ulubionych znajdują się zarówno te z wiadomościami z Polski i świata, jak i te zupełnie rozrywkowe, nie wnoszące nic nowego w moje życie.

Oczywiście przez większą część czasu pracy wykonuję obowiązki kierownika ds. transportu Tomaszów Mazowiecki. Czuwam nad przewozem towarów z jednego miejsca na drugie, nadzoruję dostawy i wykonywanie obowiązków przed swoich podwładnych. Dopiero gdy idę do swojego małego biura, położonego na tyłach magazynu, wtedy zaczyna się prawdziwa walka o czas na ulubione zajęcia. Najpierw, niemal na czas staram się wprowadzić wszelkie dane do komputera i uporać z nudną dokumentacją. Robię sobie wtedy ze dwie albo trzy kawy – wszystko po to, by jak najbardziej pobudzić umysł do działania i sprawić, że praca pójdzie mi dużo szybciej.

Gdy już uporam się z całą najpilniejszą pracą wtedy mam chwilę relaksu i uruchamiam przeglądarkę internetową. Paręnaście minut przeglądania ulubionych stron odpręża mnie jak nic innego: tu skomentuję jakieś zdjęcie, tam coś udostępnię i tak mija pół godziny. Później zabieram się za pozostałe obowiązki zawodowe.

Zostaw komentarz